Yasal Uyarı

KIMPEKS POLICY/Yasal Uyarı

Bu siteye girerek, aşağıda belirtilen tüm şartları onaylamış ve kabul etmiş sayılıyorsunuz :

Bu sitedeki materyal sadece ticari olmayan kişisel işler için kullanılabilir. Bu izni göz önünde bulundurarak siteden herhangi bir şekilde kopya almak, siteyi kullanarak yaptığınız herhangi bir materyalde , buradaki telif hakkı , marka ve mal sahipliğine ait tüm duyuruları dikkate aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir şekilde materyallerin izinsiz kullanımı , kullanıcıyı ceza ve tazminatla karşı karşıya getirir. Bu cezalar yayıncılık izni, gizliliği, marka ve telif hakkının çiğnememesine bağlı olanları içerdiği gibi sadece onlarla da sınırlı değildir.Bu sitede bulunan tüm marka ve logolar Kimpeks Kimya Ltd.Sti ’nin ve onun kardeş firmalarının tescilli ve tescilsiz markalarıdır. Bu sitedeki hiçbir şey, patent, kullanma hakkı veya lisansı, marka teşhiri ve marka sahibinin yazılı izni olmadan kullanılamaz.Bu sitedeki bilgiler sadece paylaşılmak amacıyla verilmiştir. Bu bilgilerin doğruluğundan ve kullanımından Kimpeks ve bağlantı vermiş olduğu firmalarherhangibir şekilde sorumlu değildir.

Bu sitedeki bilgilerin doğruluğu ve kesinliği konusunda Kimpeks Kimya Ltd.kesin bir güvence vermekle yükümlü değildir. Kimpeks, içeriğindeki hatalar, unuttuğu, atladığı şeyler için veya bilgileri güncelleme ve düzeltme konularında herhangibir yükümlük ve sorumluk sahibi değildir

Kimpeks duyuru yapmadan bilgi, materyal, şartname , model, kullanılabilirlik konularında istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu siteye girişinizden veya bu siteyle bağlantısı olan başka bir siteye girişlerinizden kaynaklanan, dolaylı, dolaysız, önemli önemsiz, küçük büyük, sorun yaratan zararlardan Kimpeks sorumlu değildir.

Bu site Kimpeks tarafından yürütülmeyen başka sitelere bağlanabilir. Kimpeks o sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Kimpeks tarafından tasdik edilmesi beklenemez. Kimpeks bu sitelerin içeriklerini kontrol etmez ve sitelerin kullanımından doğan sonuçlardan mesul değildir.

Siteyi ziyaret eden kişi, görüş, yorum, soru gibi geribildirimlere cevap verirse; bu herhangi bir gizliği olmayan, tescilsiz öneriler Kimpeks tarafından sınırlaması olmaksızın kopyalanabilir, kullanılabilir ve dağıtabilir. Kimpeks, yeni ürünlerin imal edilmesi, ürünlerin geliştirilmesi ve pazarlama faaliyetleri için bu geri bildirimlerdeki görüş, genel kavram ve teknikleri kullanmakta özgürdür.

 İnternet üzerinden yayınlanan yazışmaların gizliliğini teminat altına alınmadığını size bildiririz. Bize gönderdiğiniz yazılar Kimpeks ve yan kuruluşlarına yollanır.

KIMPEKS KIMYA SAN.TIC.LTD.STI.