Aktivitelerimiz

 • Processing Plant
  Processing Plant
 • 2.El Reaktor
  2.El Reaktor
 • Insulation Plaster
  Insulation Plaster
 • Disinfectant
  Disinfectant
 • Passivation Agent
  Passivation Agent

Kimpeks modüler yapılı üretim,servis ve ticaret aktivitelerinde bulunur.Kendi bünyesinde üretim faaliyetinin yanısıra farklı konuları firma ortaklıkları, üretim ortaklıkları veya servis paylaşımları şeklinde yürütür.

Anahtar teslimi tesis kurulumları ile ilgili bilgilere sol sütundaki turn-key plant operation kısayolundan ulaşabilirsiniz.

Kimyasal madde satışını Turkiye ve Dünyada Internet tabanlı yapıda kimyamarket.com sitesi ile organize etmektedir.Sitenin  web tabanlı toptan satış birimleri yayına geçmiştir.

Kimyasal madde ve ikinci el makina,reaktör,kimya sanayi ekipmanlarının yeraldığı  alış ve satışta avantajlı ürünlerin buluştuğu web tabanlı portaller yakın zamanda yayınlanacaktır.Halen elinizde bulunan ve satışını yapmak istediğiniz bu tip ürünlerin bilgilerini veritabanımıza eklenmek üzere bize gönderebilirsiniz.

Kimpeks aerodor.com ve controdor.com siteleri vasıtası ile koku kontrol ve atık hava temizleme teknolojileri bazında mühendislik ve imalat deneyimlerini, uluslararası deneyime sahip firmalar ile yapmış olduğu işbirliği sonucunda oluşan birikim ile kapasite ve kabiliyetlerini sunmaktadır.

Yalıtım sektöründe etkin,bilimsel ve teknolojik yapı kimyasalları isolatech.com portali altında görülebilir.Üretim tabanı farklı ortaklıklar ile paylaşılan ürünler Kimpeks garanti,kalite kontrol ve know-how esasları dahilinde sunulmaktadır.

Dezenfeksiyon,buna ilişkin gereçler,biyositler ve formulasyon ürünleri Kimpeks in bilgi yetkinliği içerisinde disintech.com sitesinde sunulmaktadır.Uluslararası kalite standartlarında üretilen ürünlerin tüm teknik ve bilgi altyapısı firmamız tarafından oluşturulmuştur.Sanitasyona ilişkin spesifik ürünler sanicity.com sitesi altında oluşturulmaktadır.

Temizlik ve bakıma yönelik ürünler,endüstriyel çözüm ürünleri için oluşturulan deterion.com sitesi yakın zamanda online satış bazlı olarak servise sunulacaktır.

Laboratuvar kimyasallarının satışa sunulduğu laborkim.com ve kimyasal hammaddelerin ve bunlardan hazırlanan ürünlere ilşkin reçetelerin yer alacağı  hammadde.info siteleri hazırlanmaktadır.

info@kimpeks.com

skype:kimpeks.com